Binder, profesyonel olarak flört servisine alternatif olarak oluşturulan bir klon uygulamasıdır. Bu Binder uygulamasıyla ideal partnerinizi bulun ve ilişkinizin uyum içine girmesine izin verin.

Facebook Entegrasyonu:  Facebook ile giriş yapmak, hesabınızı sorunsuz bir şekilde kaydetmenizi sağlar. Ayrıca, kullanıcıya daha kişisel bir deneyim sunmasına yardımcı olur.
Beğendik, bir profili engelle:  Kullanıcılar, tek tek profilleri beğenip reddederek uygun bir eşleşme bulma şansını artırabilir.
Kaydırma çubukları:  sol veya sağ
Canlı sohbet: bireysel profillerle eşleştikten sonra, kullanıcı Ciltçi’de birbirleriyle engelsiz bir sohbete girebilir ve sınırsız sayıda resim, mesaj vb. Değiş tokuş yapabilir.
Push bildirimi:  kullanıcılara profilleri ne zaman derhal bildirilecektir beğenildi. Anında bildirimler, kullanıcının her zaman gelen iletilerden haberdar edilmesini sağlar.
Abonelik: Kullanıcılar, Ciltçi uygulamasında aylık ücret ödeyerek, geri sarma gibi ek ücretli özelliklere abone olabilirler.
Geri sarma işlevi:  Kullanıcılar, ciltleme uygulamasında en son kaydırma işlemlerinde değişiklik yapmak istiyorlarsa geri sarma işlevini kullanabilirler.

Dosya adı
Dosya boyutu 80 MB
Demo Bağlantısı Demo Bağlantısı
versiyon sürüm 13.9
Orijinal fiyat 34 $